Search
Close this search box.

Žáci Základní školy T. G. Masaryka v Blansku mají novou družinu

Modernizace zázemí pro dvě oddělení školní družiny se dočkala Základní škola T. G. M. na Rodkovského ulici v Blansku. Třetí třída na rekonstrukci teprve čeká. Na řadu přijde v příštím roce.

Původní nevyhovující prostory dvou oddělení školní družiny a kabinetu prošly kompletní rekonstrukcí. Ve třídách byly položeny nové vinylové podlahy, po výměně elektroinstalace přišly na řadu i nové omítky s moderní výmalbou, keramické obklady a obklady stěn, nechybějí ani protihlukové podhledy. Samozřejmostí je rovněž účelný moderní nábytek v příjemném barevném provedení v hodnotě 500 tisíc korun, který škole dodala těrlická společnost společnost INTERDEKOR HP, s. r. o.

Prostory jsou nově bezbariérové díky nové rampě, lépe dostupné je také zbrusu nové sociální zařízení. Stavbu za 1,5 milionu korun provedla blanenská společnost ZT energy, s. r. o., ta dnes také předala škole dar ve formě finanční poukázky na sportovní aktivity dětí.

Projekt je podpořen z Integrovaného regionálního operačního programu prostřednictvím MAS Moravský kras. Prostory byly předány do užívání dnes dopoledne slavnostním přestřižením pásky, kterého se ujali představitelé vedení města a ředitel školy se zástupcem zhotovitele.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient