V Markoušovicích se střetla dvě auta, obě řidičky skončily v nemocnici

V pondělí 29. října dopoledne se silnici v obci Markoušovice stala dopravní nehoda dvou aut. Devětapadesátiletá řidička Peugeotu jedoucí ve směru od Velkých Svatoňovic pravděpodobně nepřizpůsobila rychlost jízdy po mokré vozovce a v pravotočivé zatáčce měla dostat smyk. Následně vyjela do protisměru, kde se střetla s vozidlem Volvo s přívěsem. Po nárazu Peugeot dále sjel mimo silnici a narazilo do oplocení zahrady. Řidičky obou vozidel utrpěly lehké zranění a do péče si je převzali přivolaní záchranáři. Alkohol u nich policisté vyloučili dechovými zkouškami. Vzniklá hmotná škoda na vozidlech je předběžně vyčíslena na částku 150 tisíc korun. Nehoda je v šetření trutnovských dopravních policistů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.