Search
Close this search box.

V Jeseníku mají velmi talentované fotbalisty

Mladší žáci U-13 pod vedením Jana Malysy a starší dorostenci U-19 pod trenérem Vladislavem Vyvážilem převzali ocenění Nejúspěšnější sportovní kolektiv v okrese Jeseník za loňský rok.

Hráči obou týmů převzali ocenění na galavečeru jesenického sportu v sále Městského úřadu.

Žáci vyhráli v minulé sezoně krajský přebor s ohromujícím náskokem a i po podzimní části jsou v čele této soutěže. Bohužel, aby mohli jít výš, musel by se jesenický klub zařadit mezi ligová centra mládeže, k čemuž v Jeseníku momentálně nemají dostatečné podmínky (kvalifikovaní trenéři, zázemí, počet hráčů po ročnících atd.).

Dalším z oceněných kolektivů byl fotbalový tým starších dorostenců, a to za historicky nejúspěšnější výsledek této kategorie v Jeseníku – druhé místo v moravskoslezské divizi.

Mezi oceněnými byl také odchovanec našeho klubu Ladislav Krobot, a to v kategorii „krajánek“. Reprezentant ČR do 17 let přestoupil v roce 2013 z Jeseníku do Slavie Praha.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient