Tenisté Viktor Válek a Jakub Košťál byli na turnajích jednotlivců úspěšní

Mladší žák Viktor Válek se o víkendu 3. - 4. března 2018 zúčatsnil tenisového turnaje v Bedřichově. I tentokrát se dokázal probojovat na stupně vítězů, když ve dvouhře skončil na druhém místě a čtyřhru se spoluhráčem Lukášem Šefčíkem z Pelhřimova vyhrál!

Mladší žák Viktor Válek se o víkendu 3. – 4. března 2018 zúčatsnil tenisového turnaje v Bedřichově. I tentokrát se dokázal probojovat na stupně vítězů, když ve dvouhře skončil na druhém místě a čtyřhru se spoluhráčem Lukášem Šefčíkem z Pelhřimova vyhrál!

Jakub Košťál, baby tenista HTK Třebíč, vyjel sbírat zkušenosti na turnaj do Tišnova. Na silně obsazeném turnaji se mu podařilo obsadit celkové 2. místo!

Oběma hráčům děkujeme za reprezentaci klubu a přejeme hodně dalších úspěchů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.