Search
Close this search box.

Tenisté Viktor Válek a Jakub Košťál byli na turnajích jednotlivců úspěšní

Mladší žák Viktor Válek se o víkendu 3. - 4. března 2018 zúčatsnil tenisového turnaje v Bedřichově. I tentokrát se dokázal probojovat na stupně vítězů, když ve dvouhře skončil na druhém místě a čtyřhru se spoluhráčem Lukášem Šefčíkem z Pelhřimova vyhrál!

Mladší žák Viktor Válek se o víkendu 3. – 4. března 2018 zúčatsnil tenisového turnaje v Bedřichově. I tentokrát se dokázal probojovat na stupně vítězů, když ve dvouhře skončil na druhém místě a čtyřhru se spoluhráčem Lukášem Šefčíkem z Pelhřimova vyhrál!

Jakub Košťál, baby tenista HTK Třebíč, vyjel sbírat zkušenosti na turnaj do Tišnova. Na silně obsazeném turnaji se mu podařilo obsadit celkové 2. místo!

Oběma hráčům děkujeme za reprezentaci klubu a přejeme hodně dalších úspěchů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient