Šumperští běžci se zúčastnili závodu v polské Nyse

Již počtvrté se šumperští atleti vydali do polské Nysy na již šestý ročník běžeckého závodu na deset kilometrů „Bieg Nyski“. I ve značně zúžené sestavě se běžci ze Šumperka rozhodně neztratili. Kvůli jiným závodním i studijním povinnostem oproti původní nominaci chyběli tradiční opory jako sourozenci Bednarští a Jan Kostecký. Do Nysy tak jela běžecká sestava ve složení Eva Filipiová, Marek Procházka, Jaroslav Ženčák, Miroslav Sporek, Jiří Sadil a Lucie Matějová s trenérem Květoslavem Vykydalem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak