Search
Close this search box.

Strážníci obvinili dva recidivisty z krádeže

Chebští policisté sdělili 38letému a 34letému muži z Chebska podezření ze spáchání přečinu krádež. Tohoto jednání se měli společně dopustit v polovině února 2018 tím, že odcizili z prodejny více jak 20 kusů čokolády. Mladší z mužů byl již v posledních třech letech za stejný trestný čin odsouzen a potrestán rozsudkem Okresního soudu v Chebu k trestu odnětí svobody nepodmíněně. Svým jednáním způsobili společnosti škodu přesahující 2 tisíce korun.

Starší z podezřelých se dalšího trestného činu dopustil opět v měsíci březen 2018, kdy odcizil z parkoviště u obchodního domu nákupní vozík, čímž obchodní společnosti způsobil škodu za několik tisíc. Ve svém páchání dále pokračoval. Vnikl na pozemek společnosti a odcizil přes desítku kusů europalet v celkové hodnotě přesahující 3 tisíce korun. Krádeží způsobil škodu o celkové výši přesahující 7 tisíc korun. Podezřelý muž se stejného trestného činu dopustil v posledních třech letech opakovaně.

V případě prokázání viny hrozí oběma mužům trest odnětí svobody v délce trvání až na tři roky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient