Search
Close this search box.

Pelhřimovská společnost CONTEG slavila 20. výročí založení

Den otevřených dveří společnosti CONTEG patřil nejen oslavám 20. výročí vzniku, ale i pestrému doprovodnému programu s podtitulem – Věda nás baví. Vědecké dílničky, skákací robot, mobilní lanové centrum, soutěžní a zábavné aktivity, tak to byla zajímavá lákadla nejen pro děti, ale i pro dospělé. Slavnostního zahájení se ujali jednatelé společnosti CONTEG, spol. s.r.o. Vít a Vojtěch Voláčkovi. Ti přivítali přítomné a mimo jiné přiblížili vznik společnosti a uvedli, že jsou čtvrtí největší dodavatelé průmyslových rozvaděčů, přičemž disponují obchodním zastoupením ve více než 60 zemích na 4 kontinentech. Zároveň pohovořili o výrobě designových vinoték a chladicích vitrín.

Významného dne se zúčastnil i starosta města Pelhřimova František Kučera, který si za doprovodu jednatele společnosti CONTEG Czech s.r.o. Jiřího Poláčka prohlédl jednotlivé provozy včetně testovací laboratoře pro datová centra, informační technologie a výrobu průmyslových rozvaděčů pro datová centra v Evropě a Středním Východě (EMEA) a v neposlední řadě i kvalitní zázemí pro zaměstnance. Poté starosta vystoupil jako host a vyzdvihl společnost jako stabilní, která je významným pelhřimovským zaměstnavatelem a stavitelem 100 bytových jednotek. Vydařenou akci, na kterou zavítalo několik stovek návštěvníků, završil vynikající koncert Petra Bendeho – skladatele, textaře a finalisty Superstar.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient