Search
Close this search box.

Sněžení způsobilo komplikace na silnicích Libereckého kraje

Krátce před osmou hodinou došlo na silnici I/35 ve směru od Turnova na Liberec, na Jeřmanickém kopci, k dopravní nehodě osobního automobilu s přívěsným vozíkem. Dopravní nehoda, při níž nebyl nikdo zraněn, způsobila uzavření komunikace a tvorbu kolon. Přivolaní policisté svedli provoz do jednoho jízdního pruhu. Krátce po půl dvanácté byl provoz v daném úseku plně obnoven v obou jízdních pruzích ve směru do Liberce.

Problémy v dopoledních hodinách zaznamenali i řidiči na Českolipsku. Silnice I/13 ve směru na Nový Bor u obce Prácheň byla uzavřena na téměř dvě hodiny. Na vině byla opět sněhová pokrývka. Krátce před jedenáctou hodinou byla silnice zprůjezdněna.

Nápor nového mokrého sněhu nevydržely ani stromy v blízkosti pozemních komunikací. Na Semilsku, ve směru z Benecka na Dolní Štěpanice došlo k pádu stromu na pozemní komunikaci, která se tak stala zcela neprůjezdnou. Krátce po desáté hodině překážku odstranili přivolaní hasiči a provoz byl obnoven.

Silnice I/10 ve směru z Kořenova na Harrachov byla uzavřena pro vozidla nad 3,5 tuny v 11:30 hodin. Na vině je opět sněhová pokrývka. Policie apeluje na řidiče směřující k hraničnímu přechodu s Polskem, aby se této komunikaci s nákladními auty nad 3,5 tuny úplně vyhnuli.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient