Sedmnáctka FC Písek bojovala s pražskou Slavií

Po zápase starších dorostenců, kteří vybojovali bod, nastoupila proti pražské Slávii také písecká sedmnáctka, která bohužel výsledkově neuspěla, ale herně nepropadla.

FC Písek fotbal z. s. – SK Slavia Praha 0:4 (0:1)

Střelci: 13. Višinský Denis, 51. Kulhavý Jan, 59. Langhamer Daniel, 88. Horský Filip

Sestava: Lalák Lukáš, Stejskal Jakub, Červený Ondřej, Štěpka Vojtěch [K], Hejný Martin, Černý Martin 62´, Stropnický Radek 79´, Královský Aleš 54´, Velek Daniel, Šťástka Václav, Řezáč František 70´
Střídali: Juhás Ladislav, Děd Tomáš 28´, Kulík Václav 20´, Hadáček Filip 35´, Vojta Lukáš 11´

Hodnocení trenéra Petra Bílého: „Utkali jsme se se soupeřem, který má v ročníku 2003 největší kvalitu v celé ČR. U nás to jen potvrdil. Kluci nehráli vůbec špatně a myslím si, že jsme až na prvních 10 minut obstáli velmi dobře. Zjistili jsme, že i s tak kvalitním soupeřem můžeme hrát kombinační fotbal. V obranné fázi jsme se snažili být konstruktivní a zodpovědní, čehož si na týmu vážím. Nejvíce oceňuji jedince, kteří dokázali být soustředění a odpovědní od začátku do poslední minuty a snažili se plnit dílčí cíle, které měli stanovené. Někteří hráči hráli na hranici svých možností. Ti hráči, kteří to nezvládli si musí uvědomit, že pokud nebudou chtít pracovat po celý zápas, tak se dál neposunou. Chybami si musíme projít v zápase, abychom si je uvědomili a pracovali na jejich odstranění. Musím respektovat sílu soupeře a přestože jsme chtěli být kreativní, konstruktivní a kombinačně silní, tak soupeř nás svojí kvalitou do rozvoje těchto aspektů z větší části nepustil.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.