Sedm dní před vypršením trestu muže začaly svrbět ruce a zákaz porušil, nyní mu hrozí basa

Pouhých sedm dnů mu zbývalo čtyřiadvacetiletému muži do konce zákazu řízení, který si vysloužil za své prohřešky v dopravě. V pátek ve večerních hodinách jej ve vozidle Škoda Octavia zastavili a kontrolovali kyjovští policisté. Ti s řidičem provedli orientační test na přítomnost návykových látek, který vyšel pozitivně na pervitin. Řidič sám také užití drogy doznal, ale bez řádného důvodu se odmítl podrobit lékařskému vyšetření s odběrem krve nebo moči.

Teď je pravděpodobné, že se vrácení řidičského průkazu jen tak nedočká. Je podezřelý z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a v krajním případě mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.