Řidička přehlédla chodkyni a srazila ji, seniorka v nemocnici zemřela

Začátek 25. týdne roku přinesl smutnou událost. Včera v dopoledních hodinách se přihodila dopravní nehoda v jedné z lounských ulic. Řidička při couvání s osobním automobilem zřejmě přehlédla 88letou chodkyni, která přecházela ulici v bezprostřední blízkosti vozu. Žena vlivem nárazu upadla na zem a byla chvíli v bezvědomí. Se svým zraněním byla chodkyně vzápětí letecky transportována do nemocnice. Bohužel již v odpoledních hodinách svým zraněním podlehla. U řidičky policisté provedli dechovou zkouškou, kterou vyloučili přítomnost alkoholu v jejím těle. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin usmrcení z nedbalosti. Okolnosti nešťastné události jsou i nadále v šetření.

Jedná se bohužel o druhou dopravní nehodu na lounském okresu v letošním roce, která má tragické následky. Obě dvě se staly v pondělí.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.