Search
Close this search box.

Recidivista ukradl v Kladně čokolády, putoval rovnou do vazby

V úterý 17. dubna 2018 bylo ve zkráceném přípravné řízení sděleno podezření z přečinu krádeže sedmačtyřicetiletému muži z Kladenska. Ten byl téhož dne, tj. 17. 4. 2018 v ranních hodinách v prostoru prodejny v Kladně, náměstí Sítná zadržen ostrahou obchodu, poté, co si do svého oděvu uschoval celkem dvanáct kusů čokolád v hodnotě 767,- Kč a s tímto zbožím se pokusil projít bez zaplacení pokladními zónami. Při odchodu z provozovny byl zadržen pracovníkem ostrahy a předán policistům.

Následnou lustrací bylo zjištěno, že se tohoto jednání dopustil i přes skutečnost, že byl v minulosti odsouzen za násilnou a majetkovou trestnou činnost. Naposledy došlo k jeho odsouzení za krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku v listopadu loňského roku k nepodmíněnému trestu odnětí svobody, který dosud nevykonal.

Recidivista byl po provedení procesních úkonů umístěn do policejní cely. Skutek se policistům Obvodního oddělení Kladno – město a Okresnímu státnímu zastupitelství Kladno podařilo zadokumentovat a prokázat do 48 hodin od zadržení podezřelého. Policie tudíž předpokládá, že od soudu již tento recidivista neodejde na svobodu a bude putovat rovnou do výkonu trestu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient