Recidivista se vloupal do sklepa a ukradl bicykly

Obviněním z přečinu krádeže skončilo prověřování vloupání do suterénu činžovního domu v Teplicích. Koncem loňského září se někdo vloupal do sklepních prostor, ze kterých zmizelo šest jízdních kol v celkové hodnotě téměř sto tisíc korun. Po několikaměsíčním prověřování byl z vloupání obviněn 37letý recidivista, který si v současné době odpykává trest odnětí svobody za jinou majetkovou trestnou činnost. S policisty mnohokrát odsouzený muž nespolupracoval, ukradená kola se proto bohužel nepodařilo zajistit. S ohledem na vysokou škodu se může stát, že mu soudce prodlouží pobyt ve vězení až o pět let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak