Search
Close this search box.

První jarní víkend řádili v Boleslavi opilci, policie měla napilno

První jarní víkend v Mladé Boleslavi vylákal do ulic města řadu lidí, posilněných alkoholem víc než je zdrávo. Už před půl devátou ráno byli městští strážníci přivoláni do jednoho z domů Na Radouči, protože se tam měl nacházet ve vestibulu spící nahý opilec. Hlídka skutečně na místě objevila muže, který zde nahý spal mez vlastními zvratky. Ukázalo se, že dotyčný v domě bydlí, ale pod vlivem alkoholu podlehl dojmu, že už je ve svém bytě, svlékl se tedy a usnul. Krátce poté řešili strážníci problém s posádkou automobilu, která projela na červenou a po spatření hlídky se pokusila auto opustit. Jelikož i tady hrál hlavní roli alkohol,a navíc se mohlo jednat o vážné ohrožení bezpečnosti, přebrala si událost Policie ČR.

Další událost, spojená s popíjením alkoholu, se uskutečnila na autobusovém nádraží, odkud byl nejprve v půl dvanácté s pokutou vykázán muž, který tu konzumoval alkohol, ačkoliv vyhláška pití na veřejnosti v Mladé Boleslavi zakazuje. Po druhé hodině odpolední se strážníci na místo museli vrátit, protože zde opět někdo porušoval „protialkoholní“ vyhlášku. Tentokrát se jednalo o trojici bezdomovců, kterým podnapilost prokázal test na alkohol.
O půl hodiny později pak městská policie budila opilce, spícího nedaleko restaurace U Tetřeva, aby ho hodinu a půl poté znovu nalezla spícího na zemi, tentokrát před Havelským parkem. Muž ale evidentně neměl dost. „Přímo před jednou z našich hlídek vytáhl alkoholický nápoj a začal znovu popíjet. Proto mu byla na místě v příkazním řízení uložena pokuta. Následně byl z místa opět vykázán,“ popsal událost zástupce velitele městské policie Ondřej Kubala.
Poslední nedělní opilec pak byl nalezen krátce po desáté hodině večerní ležící na Jičínské ulici, a i on byl z místa vykázán.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient