Search
Close this search box.

Prostějovští policisté obvinili zloděje v drogerii, kradl hlavně holicí strojky

Z přečinu krádež podezírají prostějovští policisté pětadvacetiletého muže z Prostějova. Tohoto skutku se měl podezřelý dopustit v nejméně osmi případech v období od 1. července do 28. září 2018. V sedmi případech měl krást v prodejně drogerie v centru města Prostějov a jednou také na čerpací stanici pohonných hmot nedaleko centra města. V červenci a srpnu se zaměřil na uvedenou prodejnu drogerie, kde vždy odcizil ruční holicí strojky, případně náhradní hlavice v celkové hodnotě 11 259 korun. Dne 20. září pak měl v téže prodejně odcizit dva sprchové gely v hodnotě 99 korun a 28. září pak na čerpací stanici 17 šampónů na vlasy v celkové hodnotě 1 698 korun.

Provedeným šetřením se policistů v těchto dnech jako podezřelého podařilo ustanovit pětadvacetiletého muže. Ten si v úterý 20. listopadu 2018 od policistů převzal záznam o sdělení podezření a k uvedenému jednání se pod tíhou shromážděného důkazního materiálu přiznal. Ve věci je konáno zkrácené přípravné řízení. V případě prokázání viny a odsouzení mu za přečin krádež hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient