Prostějovští fotbalisté vypadli hned v prvním kole MOL Cupu

Už v prvním kole skončila letošní cesta prostějovského klubu domácím pohárem. Na půdě tradičního soupeře z MSFL Líšně sice hráči vedli po čtvrt hodině brankou Šteigla, domácí ovšem během tří minut před přestávkou skóre otočili. Na tento nepříznivý vývoj stačil reagovat ještě v nastavení první půle vyrovnávajícím gólem Janíček. Stav se pak do konce řádné hrací doby nezměnil, až v prodloužení zajistil domácím postup do druhého kola Demeter.

SK Líšeň – 1.SK Prostějov 3:2 po prodl. (2:2, 2:2)

Branky: 41. Zapletal, 44. Přichystal, 110. Demeter – 15. Šteigl, 45.+2 Janíček. Rozhodčí: Mrázek – Antoníček, Batík; ŽK: 45.+1 Černín, 75. Fall – 46. Pernackij, 88. Slaninka, 100. Hapal, 105. Sus. Diváci: 195.
SK Líšeň: Leznar – Fall, Černín, Hanuš, Čampa (60. Krška) – Smrčka (60. Machálek), Minařík (91. Bednář), Zapletal, Daněk (60. Demeter) – Fila, Přichystal. Trenér: Miloslav Machálek.
1.SK Prostějov: Jícha – Machynek, Janíček, Pernackij, Slaninka – Šteigl (72. Biolek), Fládr (102. Sus), Pančochář, Langer (60. Žykol), Hapal – Kovařík (63. Píchal). Trenér: Oldřich Machala.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.