Search
Close this search box.

Při hokejovém utkání spadla z ochozu čtrnáctiletá dívka

Zraněná skončila v nemocnici. Policisté nyní vyzývají případné svědky události, kteří na místě natáčeli na kamery, mobilní telefony, apod., aby jim tyto záběry poskytli.
Případ se stal v sobotu 17. února kolem půl osmé večer na zimním stadionu Benešov při derby HC Rytíři Vlašim x HC Lev Benešov. Teprve čtrnáctiletá dívka fandila v tzv. kotli domácího týmu, když v jedné chvíli spadla z ochozu tribuny z výšky asi dvou metrů. Dopadla do prostoru mezi tribunou a mantinelem ohraničujícím ledovou plochu a způsobila si zranění, se kterými skončila v nemocnici.

Okolnosti této události nyní zjišťují policisté obvodního oddělení Benešov. V této souvislosti zajistili kromě jiného i řadu svědků. K řádnému objasnění celé věci by ale ještě potřebovali další pomoc veřejnosti. Vyzývají všechny účastníky tohoto utkání, kteří na místě pořizovali obrazové záznamy na mobilní telefon, kameru, apod., aby jim tyto materiály neprodleně poskytli. Policistům by to mohlo významně pomoci k prostudování a upřesnění skutkového děje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient