Pražští policisté stíhají dva lupiče. Přepadli benzínku a poté po pohrůžkou zbraně ukradli auto

Pražská policie je v nejvyšší pohotovosti. V současné chvíli totiž pátrá po dvou ozbrojených lupičích, kteří dnes po desáté hodině dopoledne v pražské Malešické ulici přepadli benzínovou pumpu.

Nejenom že oba lupiči donutili obsluhu čerpací stanice vydat peníze, ale poté chtěli od jedné zákaznice, aby jim přenechala své auto.Ta však odmítla vydat svůj automobil, a tak pachatelé ukradli jiný vůz. Jeho majitele k tomu donutili pohrozením střelnou zbraní. Auto bylo o několik minut později nalezeno v ulici Na Kopečku v Libni, ovšem bez posádky.
„Při přepadení nedošlo k žádnému zranění. Škoda byla vyčíslena v řádech tisíců korun. Policisté prověřují případ jako spáchání trestného činu loupež, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí mužům až deset let vězení,” řekla mluvčí policie Lucie Drábková.

Při celém incidentu nedošlo k žádnému zranění. Škoda byla vyčíslena v řádech tisíců korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.