Pozvání na víkendová florbalová utkání

Florbalový míček bude mezi mantinely v králodvorské sportovní hale znovu létat celý víkend. Sobota i neděle nabídne řadu zajímavých duelů. Roli pořadatelů si vrchovatě užije domácí T.B.C. Králův Dvůr.

SOBOTA

Od 9 hodin se v Králově Dvoře začne hrát 2. liga juniorů (skupina 3). Králodvorským se v soutěžním ročníku 2017 / 2018 zatím příliš nedaří. „Tébécéčko“ (13. místo – 1-1-16 – skóre 45:150 – 4 body) zahájí turnaj zápasem proti týmu Prague Tigers (9. místo – 6-1-11 – skóre 77:113 – 19 bodů), druhý duel odehrají junioři T.B.C. od 15 hodin proti ACEMA Sparta Praha B (10. místo – 4-1-13 – skóre 62:139 – 13 bodů). V sobotu je na programu celkem šest utkání, každý z účastníků sehraje dvě. A které další týmy zavítají do Králova Dvora? Budou to FbŠ Bohemians B (12. místo – 7 bodů), Viking group TJ Kobylisy (4. místo – 39 bodů) a DDM Horní Počernice ORKA (11. místo – 11 bodů).

S nožem na krku pak večer nastoupí „A“ tým mužů T.B.C. Králův Dvůr ke čtvrtfinálovému utkání play-off Národní ligy (skupina „západ“). Hrát se bude zápas série s pořadovým číslem 3, když první dva duely na půdě soupeře „tébécéčko“ těsně prohrálo. V sobotu 3. března skončil zápas výhrou českobudějovických Štírů 6:5 až po prodloužení (0:1, 4:2, 1:2 – 1:0; branky: Malý, Havelka, Štěpka, Šimek, Procházka, Hejplík – Fait 2, Horký, Kodl, Syrovátko), v neděli 4. března se pak na jihu Čech zrodila rovněž výhra domácího týmu a to v poměru 6:4 (3:1, 2:3, 1:0; branky: Procházka 2, Hanák 2, Malý, Valdauf – Kodl, Fait, Duchek, Syrovátko).
Sobotní utkání T.B.C. Králův Dvůr vers. FBC Štíři České Budějovice má začátek v 19:30 hodin. Jestliže se Králodvorským podaří Jihočechy porazit, pak si vybojují i čtvrtý zápas, který by se hrál v neděli 11. března ve sportovní hale ve stejnou dobu. Případný pátý rozhodující duel by se přestěhoval znovu do Českých Budějovic…

NEDĚLE

Pořadatelské role se v neděli zhostí rovněž Králodvorští. Hrát se bude 22. turnaj 2. ligy žen (skupina 3). Hrací model je shodný se sobotním turnajem, tedy těšit se mohou příznivci florbalu na šest utkání, tentokrát v ženském podání.
Také v této soutěži se T.B.C. propadlo na chvost tabulky… Králodvorské hráčky (13. místo – 1-0-17 – skóre 53:140 – 3 body) otevřou turnaj v 9 hodin duelem s FbŠ Bohemians B (8. místo – 9-2-7 – skóre 96:67 – 29 bodů), podruhé nastoupí od 15 hodin proti Florbalové akademii MB – B – Ovocné Báze (9. místo – 8-1-11 – skóre 65:93 – 25 bodů). Šestici týmů, které se představí v neděli na hrací ploše, kromě již zmíněných, doplní ještě Kanonýři Kladno (11. místo – 11 bodů), FbK Wildcats Praha (12. místo – 10 bodů) a Start´98 Praha – Kunratice (3. místo – 40 bodů).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.