Policisté pomáhali muži, který kvůli velkým puchýřům nemohl chodit

V neděli v podvečer předala hlídka městské policie do péče záchranářů dvaašedesátiletého muže, ke kterému byli strážníci vysláni operačním strážníkem, neboť si měl stěžovat na bolest obou nohou. Hlídka ho našla sedět na lavičce, byl v takovém stavu, kdy nebyl schopen vstát a dojít si na lékařské ošetření. Obě nohy měl nateklé, načervenalé, na obou měl velké asi 5 cm puchýře. Přivolaní záchranáři si muže převzali a převezli ho k dalšímu ošetření do nemocnice na Lochotíně.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak