Policie Středočeského kraje hledá muže podezřelého z vraždy

ŠÍP MICHAL
hledaný muž
Datum narození 15.3.1978
Pátrání vyhlášeno 15.8.2018
Bydliště – okres STRAKONICE
Nebezpečný ANO
Ozbrojen ANO
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 180 až 190 cm
Zdánlivé stáří 38 až 42 let

Popis osoby
POSTAVA střední
BARVA VLASŮ hnědé
BARVA VOUSŮ hnědé STŘIH VOUSŮ plnovous

Středočeští kriminalisté v souvislosti s násilným trestným činem ke kterému došlo 15. srpna 2018 v obci Kamenice (Nová Hospoda) pátrají po podezřelém čtyřicetiletém muži, který je důvodně podezřelý ze spáchání zločinu vraždy, kterého se měl dopustit na čtyřicetileté ženě.

Policie upozorňuje, že podezřelý muž by mohl být ozbrojen, tudíž se ho nesnažte zadržet a informaci okamžitě předejte Policii ČR.
V případě, že byste měli o hledaném muži jakoukoliv informaci, nebo ho někde viděli, kontaktujte tísňovou linku 158. Policisté přivítají každou informaci, která by vedla k dopadení tohoto hledaného muže.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak