Search
Close this search box.

Podřipská nemocnice uspořádala pátý reprezentační ples

V KD Říp v Roudnici nad Labem se v sobotu 24. března konal již pátý ročník Reprezentačního plesu Podřipské nemocnice v Roudnici nad Labem. Úvodní slovo pronesl tradičně MUDr. Josef Krajník a stejně jako v předešlých ročnících přivítal zcela zaplněný sál. Poděkoval zaměstnancům nemocnice za odvedenou práci a přivítal čestné hosty plesu senátora MUDr. Hassana Meziana a místostarosty Roudnice Mgr. Jiřího Řezníčka a Ing. Františka Padělka.

O předtančení se postaral pár mladých tanečníků – Eliška Hřebíčková a Ondřej Vokurka z COOL dance klubu Praha. Profesionální tanečníci předvedli ukázky klasických i latinskoamerických tanců a sklidili zasloužené uznání. S úspěchem se setkalo také vystoupení tanečního seskupení Crazy Baby. Následně už tančila většina hostů pod taktovkou výborného hudebního doprovodu skupiny Pepeto. Před půlnocí na pódium vešel speciální host večera, hudební skupina, která se stala jednou z nejúspěšnějších světových revivalů, ABBA STARS. Především zásluhou sponzorů nechyběla ani bohatá tombola a půlnoční losování vstupenek bylo o zajímavé ceny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient