Search
Close this search box.

Opilý řidič srazil narazil do středového ostrůvku

V sobotu 24. 3. 2018 kolem páté hodiny ráno přijali policisté oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla na ulici Slavonínské v Olomouci. Z prvotního šetření vyplývá, že osobní vozidlo Škoda Fabia, řízené 51letým řidičem, které jelo ve směru od ulice Jižní směrem k ulici Střední Novosadská, z prozatím přesně nezjištěných příčin narazilo do středového ostrůvku. Přivolaní policisté provedli u řidiče orientační dechovou zkoušku a naměřili mu přes 1,2‰ alkoholu v dechu. Řidič se po poučení dobrovolně podrobil lékařskému vyšetření, spojenému s odběrem biologického materiálu v nemocnici. Policisté mu zadrželi řidičský průkaz a zakázali další jízdu.

Při nehodě nedošlo ke zranění osob, hmotná škoda byla předběžně odhadnuta na 20 000 korun. Přesné příčiny nehody a její okolnosti jsou v šetření. Řidič je nyní podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který mu, v případě prokázání viny a odsouzení, hrozí až tříletý pobyt za mřížemi, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient