Novým členem představenstva Oblastní nemocnice Kladno se stal Ing. Jaromír Bureš

Ve výběrovém řízení na člena představenstva Oblastní nemocnice Kladno, a. s., nemocnice Středočeského kraje, uspěl Ing. Jaromír Bureš, zkušený ekonom a současný pověřený ředitel Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje.

Středočeský kraj na tuto uvolněnou funkci vyhlásil výběrové řízení jako jediný akcionář společnosti 5. října 2018. Celkem se výběrového řízení účastnilo 11 uchazečů.

„Pan Ing. Jaromír Bureš byl do nové funkce člena představenstva zvolen Valnou hromadou Oblastní nemocnice Kladno, a. s., v pondělí 12. listopadu 2018. Do své nové funkce nastoupí ke dni 19. listopadu 2018 s tím, že tohoto dne by měl být též navržen do funkce předsedy představenstva,“ informoval radní pro oblast bezpečnosti a zdravotnictví JUDr. Robert Bezděk, CSc.

Na místo Ing. Jaromíra Bureše byl řízením Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje Radou kraje pověřen MUDr. Jiří Knor, Ph.D., náměstek ředitele léčebně preventivní péče ZZS SK.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.