Náročný víkend se klatovským florbalistům vydařil

Víkend přinesl opět několik zápasů napříč oddílem. V sobotu se v HK Rokycany představila rezerva dorostenců, kterým dvojzápas proti Florbalové škole a Varům „B“ nevyšel podle představ. Na domácí palubovce SH ZŠ Čapkova se přestavil „A“ tým dorostenců a bylo na co se dívat. Kluci dokázali oba zápasy s přehledem vyhrát a nadělili tak Teplicím (10:4) i Chomutovu (10:6) desítku. Obzvlášť proti Chomutovu kluci předvedli parádní výkon a obrali tak třetí v tabulce o body. V neděli v podobném stylu pokračovali dále. Ve Šťáhlavech se představili v dalších ligových zápasech mladší žáci, kteří taktéž jako rezerva dorostenců, neuspěli a vracejí se bez bodu. Mladší žákyně v přeboru mladších žáků dokázaly až na jeden zápas všechno vyhrát. Muži na domácí palubovce předvedli sympatický výkon. V prvním zápase proti favorizované Florbalové škole Plzeň „B“ dlouho drželi krok, nakonec však podlehli 6:10. Ve druhém zápase v „derby o okres“ přehráli Horažďovice 5:4 a doma tak muži berou 3 body.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.