Náchod podlehl Jaroměři 0:2

Ke klíčovému utkání domácí nastupovali bez své brankářské jedničky Navrátila, chytal mladík Prokš. Hosté měli v týmu Janouška se zemanem, v brance byl opět Kouba. Úvodní třetina branku nepřinesla.

Ve druhé třetině hosté hráli dvojnásobnou přesilovku. Nejprve fauloval na počátku 22. min. Hlavnička a na konci téže min. i Ježík. Početní výhoda branku nepřinesla, i když Ježek byl hodně blízko, jeho rána ve 24. min. zvonila na pravé tyči Prokšovy svatyně!. Ta padla bohužel do náchodské sítě ve 36. min. z hole Čtvrtečky – 1 : 0. Vyrovnání se přes veškeré úsilí hosté nedočkali..

Ve třetí třetině se Náchodu ani po korekturách v sestavě vyrovnat nepodařilo. Byli to domácí Součkem, kteří v úvodu 59. min. pečetili na konečných 2 : 0 a 2 : 1 ve čtvrtfinálové sérii.