Search
Close this search box.

Náchod podlehl Jaroměři 0:2

Ke klíčovému utkání domácí nastupovali bez své brankářské jedničky Navrátila, chytal mladík Prokš. Hosté měli v týmu Janouška se zemanem, v brance byl opět Kouba. Úvodní třetina branku nepřinesla.

Ve druhé třetině hosté hráli dvojnásobnou přesilovku. Nejprve fauloval na počátku 22. min. Hlavnička a na konci téže min. i Ježík. Početní výhoda branku nepřinesla, i když Ježek byl hodně blízko, jeho rána ve 24. min. zvonila na pravé tyči Prokšovy svatyně!. Ta padla bohužel do náchodské sítě ve 36. min. z hole Čtvrtečky – 1 : 0. Vyrovnání se přes veškeré úsilí hosté nedočkali..

Ve třetí třetině se Náchodu ani po korekturách v sestavě vyrovnat nepodařilo. Byli to domácí Součkem, kteří v úvodu 59. min. pečetili na konečných 2 : 0 a 2 : 1 ve čtvrtfinálové sérii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient