Search
Close this search box.

Muž, který zabil svou tříletou dceru, spáchal ve vězení sebevraždu

Před měsícem a půl poslal Krajský soud ve Zlíně na 26 let do vězení 29letého muže, který ubodal svou tříletou dceru. Odsouzený muž v minulých dnech spáchal ve vězení sebevraždu.
Podle informací se tento muž ještě před vynesením rozsudku poprvé pokusil vzít si život.

K tragické události, při které zemřela tříletá dívenka, došlo vloni v září. Muž v té době řešil partnerské problémy a bral prášky. V osudný den však spolykal větší množství hypnotik a v záchvatu vzteku a bezradnosti zasadil malé dceři 16,5 centimetru dlouhým nožem osmnáct bodných ran, z čehož dvě mířily přímo do srdce.
Poté vešel do vedlejšího pokoje a chtěl stejným způsobem usmrtit pětiletého syna. Toho však jen škrábl na krku. Chlapci pomohlo, že „otce“ kousl do prstu.

Soud vůbec nebral ohled na psychické rozpoložení vraha a udělil mu vysoký trest. „Obžalovaný se tím dopustil zvlášť surovým způsobem zločinu vraždy, a to v případě vlastního dítěte ve věku, kdy se není schopné reálně bránit, svému rodiči důvěřuje a považuje jej za nejbližší osobu,“ uvedl u soudu státní zástupce Martin Malůš.

Muž se k činu okamžitě doznal. „Uvědomuji si, co jsem způsobil. Je to naprosto strašné. Celkově si to nikdy neodpustím. Je mi to strašně líto. Celé rodiny, všeho, co se stalo,“ uvedl před soudem ve své závěrečné řeči.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient