Mladší žákyně skončily celkově na sedmém místě

V neděli 25. 2. odehráli jablonecké mladší žákyně poslední kolo Krajského přeboru ve Varnsdorfu. Díky jarním prázdninám nasadili pouze „áčko“. První zápas se jim až tak nevyvedl, ale další dva byly vítězné.

Z 11 týmů skončil A-tým v celkovém hodnocení KP na 7. příčce a „béčko“ na posledním 11. místě. Vítězem se stala Dukla Liberec A, 2. místo patří TJ Turnov A a třetí pozice TJ Slovan Varnsdorf.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak