Mladší žákyně skončily celkově na sedmém místě

V neděli 25. 2. odehráli jablonecké mladší žákyně poslední kolo Krajského přeboru ve Varnsdorfu. Díky jarním prázdninám nasadili pouze „áčko“. První zápas se jim až tak nevyvedl, ale další dva byly vítězné.

Z 11 týmů skončil A-tým v celkovém hodnocení KP na 7. příčce a „béčko“ na posledním 11. místě. Vítězem se stala Dukla Liberec A, 2. místo patří TJ Turnov A a třetí pozice TJ Slovan Varnsdorf.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.