Search
Close this search box.

Mladší žáci se vydali na florbalový turnaj do Milevska

Dnes 18.března se vydali mladší florbalisté na další ligový turnaj do Milevska. Tentokrát se zde utkali pouze s domácími družstvy a to s FBC Došwich Milevsko Žraloci a FBC Došwich Milevsko Panteři. K prvnímu utkání nastoupili Lišáci proti Panterům. Lišáci tentokrát nezaspali a nenechali si utéct začátek zápasu a svou agresivitou si dokázali vybojovat 3 body s výsledkem 5:4. K dalšímu zápasu nastoupili Draci proti žralokům. Draci znova ukázali, že dokážou hrát kombinační florbal a i přes smolné koncovky dokázali vstřelit 13 gólů. Bohužel kvůli opakovaným chybám v obraně Lišáci obdrželi 3 góly a utkání skončilo 13:3.

Po 10 minutové pauze se opět domácí Žraloci utkali proti Lišákům. Lišáci si znova pohlídali začátek hry a ukázali, že i oni si dokážou vytvořit šance a do druhé třetiny šli s dvougólovým náskokem 3:1. Kluci si užívali hru a s vítězstvím 9:2 opouštějí turnaj s 6 body. K poslednímu zápasu se utkali Draci proti panterům. Opět se ukázala dominance draků a s výsledkem 16:1 se rozloučili s milevskou halou.

Písek Lišáci – Milevsko Panteři 5:4
Písek Draci – Milevsko žraloci 13:3
Písek Lišáci – Milevsko Žraloci 9:2
Písek draci – Milevsko Panteři 16:1


FBC Sokol Písek Draci:
Bauer, Hejpetr (1+5), Slunečko (2+4), Walter (1+1), Kubeš (7+8), Holan (1+0), Prokopec (2+1), Šareš (5+0), Suchan (7+3), Gareis (2+3), Jirotka (1+1)
FBC Sokol Písek Lišáci: Štěpán, (E) Šerák (3+0), (E) Charvát (4+2), Kochan, Šnajdar, Beníšek (0+2), Míka (3+1), Hladík (1+1), (E) Hryzbil (2+1), Prokopec (0+1), (E) Král (0+2), Sekyra (1+0)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient