Mladší žáci se vydali na florbalový turnaj do Milevska

Dnes 18.března se vydali mladší florbalisté na další ligový turnaj do Milevska. Tentokrát se zde utkali pouze s domácími družstvy a to s FBC Došwich Milevsko Žraloci a FBC Došwich Milevsko Panteři. K prvnímu utkání nastoupili Lišáci proti Panterům. Lišáci tentokrát nezaspali a nenechali si utéct začátek zápasu a svou agresivitou si dokázali vybojovat 3 body s výsledkem 5:4. K dalšímu zápasu nastoupili Draci proti žralokům. Draci znova ukázali, že dokážou hrát kombinační florbal a i přes smolné koncovky dokázali vstřelit 13 gólů. Bohužel kvůli opakovaným chybám v obraně Lišáci obdrželi 3 góly a utkání skončilo 13:3.

Po 10 minutové pauze se opět domácí Žraloci utkali proti Lišákům. Lišáci si znova pohlídali začátek hry a ukázali, že i oni si dokážou vytvořit šance a do druhé třetiny šli s dvougólovým náskokem 3:1. Kluci si užívali hru a s vítězstvím 9:2 opouštějí turnaj s 6 body. K poslednímu zápasu se utkali Draci proti panterům. Opět se ukázala dominance draků a s výsledkem 16:1 se rozloučili s milevskou halou.

Písek Lišáci – Milevsko Panteři 5:4
Písek Draci – Milevsko žraloci 13:3
Písek Lišáci – Milevsko Žraloci 9:2
Písek draci – Milevsko Panteři 16:1