Kladenští florbalisté zdecimovali Havířov 21:3

V neděli se na domácí půdě utkal elitní tým Kanonýrů, osmý celek tabulky 1. ligy mužů, s posledním týmem soutěže Slovanem Havířov. Rozdíl mezi oběma týmy se nakonec ukázal větší, než se očekávalo a kladenští florbalisté svého soupeře zdecimovali nevídaným způsobem.

V utkání zazářil především znovuzrozený kladenský klenot Tomáš Nushart, který během jediného zápasu ztrojnásobil svou dosavadní bodovou sbírku. Samotný hráč nechce skóre hraničící z nehorázností přeceňovat. „Neodehráli jsme špatné utkání, výsledek hovoří sám za sebe. Na druhou stranu je nutné zmínit, že soupeř nám to, především ve třetí třetině, hodně usnadnil,“ říká.

Havířov skutečně v poslední části utkání vůbec nepředvedl povedený výkon. Nutno dodat, že mu nepomohlo pětiminutové oslabení, ve kterém inkasoval hned sedmkrát. „Nevzpomínám si, že bych někdy viděl takto odevzdaný tým, kterým byl Slovan v poslední třetině. Ale je fajn, že se tak mohla prosadit spousta hráčů od nás, někteří dali své první góly v A-týmu,“ připomíná výraznější prosazení širšího kádru Kanonýrů.

V mnoha případech si formace Kanonýrů s těmi havířovskými skutečně dělaly, co chtěly. „Některé akce se musely určitě líbit fanouškům a množství branek zase potěšilo všechny mladé hráče, kteří na zápas přišli,“ oceňuje Nushart.

Drobnou nevýhodou působivé kanonády je postupně uvadající výkon soupeře. „Co se týká nějakých systémových věcí, moc nám toho takový zápas neřekne. Celkově ale nejde taková nálož na Kladně hodnotit jinak než kladně,“ zakončuje povedeným rýmem.

KANONÝŘI KLADNO – TJ SLOVAN HAVÍŘOV 21:3

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.