Juniorské volejbalistky porazily Klatovy

Dnešní zápas juniorek byl velmi důležitý a už šlo o hodně. Pět bodů je velkým úspěchem celého týmu. Začátek se začal vyvíjet velice dobře a v prvním zápase vedly rychle 2:0. Následné uspokojení však vedlo až k vyrovnání soupeřek.
Ve zkrácené hře na konci prohrávaly 10:14, ale povedlo se jim tento set a nakonec i celý zápas dotáhnout do vítěztví 3:2.

Druhý zápas začal podobně a třetí set opět byly lepší klatovské juniorky. U čtvrtého setu zvládly domácí koncovku a tím vyhrály 3:1.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.