Search
Close this search box.

Jedenáctiletí chlapci poprosili muže o zakoupení cigaret, ten jim vyhověl

Spolupráce s veřejností zafungovala 9.3.2018. Kolem 14 hodiny požádala dvojice jedenáctiletých chlapců jednoho ze zákazníků prodejny na Masarykově ulici o zakoupení krabičky cigaret.

Muž jim vyhověl a zakoupené cigarety jim předal. Náhodný svědek však přivolal strážníky, kteří pak začali konat. Ztotožnili všechny zúčastněné, požádali je o vysvětlení, zajistili tabákový výrobek a oba chlapce předali zákonným zástupcům. Přestupkové jednání bylo zadokumentováno a bude předáno k řešení přestupkové komisi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient