V závěru hry florbalisté Královských Vinohrad o vedení přišli

Sokolové rozehráli duel proti Chodovu dobře a navázali tak na úspěšný výsledek ze Střešovic. V závěru však bohužel o nadějné vedení přišli. I tak je ale těsná prohra s dvojnásobným mistrem povzbuzením do další práce. To potvrdil i třígólový střelec ze čtvrtka Petr Hartman.

Ještě neuběhlo ani devět minut a Vinohradští už v dohrávce 7. kola vedli nad Chodovem 2:0. „Soupeř do utkání nevstoupil ideálně, čehož se nám částečně podařilo využít. Hráli jsme až na pár chyb soustředěně a plnili stanové pokyny trenéra,“ popsal skvělý start do utkání z pohledu SKV Petr Hartman.

Svou druhou trefou v utkání pak vinohradský útočník zajistil domácím na začátku třetí části vedení 4:2. Jenže na opačné straně úřadoval Ondrušek a Chodov nakonec vyhrál 6:5. „Ve třetí třetině si soupeř dokázal vytvořit očekávaný tlak, čímž nám nepovolil hrát jako v předchozích třetinách. To se projevilo na konečném výsledku i počtu střel v závěrečné části,“ dodal autor hattricku.

Před střetnutím s Chodovem měl Hartman na kontě jen jednu superligovou branku, nyní své konto rozšířil o další tři. „Hattrick mě samozřejmě těší. Přesun do první lajny mi k němu hodně napomohl, bohužel to ale kýžené body nepřineslo,“ mrzelo 27letého útočníka.

I přes prohru se však dají najít na konfrontaci s Chodovem pozitiva. „Určitě to pro nás může být povzbuzením do další práce. Dali jsme si do zápasu jasné cíle, které se částečně podařilo splnit. Čekají nás teď důležité zápasy, ve kterých bychom měli na body dosáhnout, pokud budeme schopni předvádět po celých 60 minut koncentrovaný výkon,“ uzavřel své hodnocení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.