FBC Aligators hráli poslední turnaj základní části OFL

FBC Aligators vs. Dolní Bojanovice (7:4)

Do prvního zápasu nastoupili brněnští hráči s cílem vyhrát, a tím se přesunout na první příčku tabulky. Hned od začátku nastolili tempo hry a vedli 2:0. Později ale Bojanovice prokázaly jejich kvality a snížily. Naštěstí ale aligátoři využili nervozity a nejistoty bojanovického brankáře, a zvýšili mohutně skóre. Nakonec Bojanovice svůj konečný tlak nedokázaly proměnit v góly a Brno vyhrálo poměrem 7:4.

FBC Aligators vs. Šlapanice (3:2)

Papírově slabší soupeř potrápil hráče Brna hned od začátku zápasu. Hra byla vyrovnaná na obou stranách. Hrálo se nahoru a dolů a o první vstřelený gól. Ten ještě s jedním vstřelili brněnští, a ujmuli se vedení. Bohužel propad útoku a obrany je stálo čisté konto a snížení na 2:1. Zbytek hry byl nepovedený. Nedokázali si přihrát a ani zakončit. Šlapanice vyrovnaly na 2:2. Nakonec Tomáš Zbytek výbornou sólovou akcí překonal brankáře Šlapanic a poslal svůj tým do vedení 3:2. Posledních 20 vteřin drželi hráči míček, a i přes střely soupeře zamezili gólu. Výhra posunula Brno na první místo v tabulce a jako bonus zvládlo vyřadit Šlapanice o postup do finále.
Nejvíce však podržel svůj tým Luboš Dostál.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.