Dvanáctiletý lapka ukradl odloženou krabičku cigaret

Velkou tabákovou loupež ohlásil kuchař jedné z restaurací. Hlídce, která se dostavila na místo, uvedl, že měl na stolečku na dvorku restaurace odloženou krabičku a v ní přesný počet cigaret. Zrovna vařil jídlo, když zaslechl podezřelý hluk a pohotově vyběhl, čímž překvapil dvanáctiletého pobertu, který se pokoutně vloudil na dvůr a ukradl mu inkriminovanou krabičku. Dle svých slov ho zastavil prakticky v poslední chvíli a tím tabákový výrobek uchránil. Hříšníka pak zadržel až do příjezdu hlídky. Strážníci si od statečného kuchtíka chlapce převzali a předali ho matce k vykonání alternativního trestu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak