Boskovický karneval na ledě se vydařil

Ve čtvrtek 22. února se na místním zimním stadionu sešli milovníci bruslení. Vychovatelky školní družiny ze „Zelené“ a SVČ Boskovice pro ně připravily již tradiční Karneval na ledě.

Ve čtvrtek 22. února se na místním zimním stadionu sešli milovníci bruslení. Vychovatelky školní družiny ze „Zelené“ a SVČ Boskovice pro ně připravily již tradiční Karneval na ledě.

Ve čtvrtek 22. února se na místním zimním stadionu sešli milovníci bruslení. Vychovatelky školní družiny ze „Zelené“ a SVČ Boskovice pro ně připravily již tradiční Karneval na ledě.  Na kluzišti se sešla skoro stovka bruslařů a bruslařek, takže to s pohybovou aktivitou našich dětí nebude tak špatné.  Děti si zabruslily, zasoutěžily a po hodině a půl z ledu odcházely příjemně unaveny a plny zážitků. Takže drobná odměna pro každého bruslaře byla nasnadě. Poděkování patří studentkám SPgŠ pod vedením Mgr. Markové za pomoc při organizaci a Spolku rodičů dětí – Zelená Boskovice za finanční podporu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.