
Jihlava miliony vracet nemusí
Svaz vodovodů a kanalizací Jihlavsko vzal zpět žalobu podanou u Okresního soudu v Jihlavě na statutární město Jihlava, ve které po městě požadoval vrácení více než 134 milionů korun. Peníze byly zaplaceny svazkem v návaznosti na sérii čtyř rozhodnutí Krajského úřadu Kraje Vysočina v letech 2013 a 2014. SVAK podal žalobu na město poté, co bylo v roce 2015 Ministerstvem vnitra ČR rozporováno oprávnění Krajského úřadu k daným rozhodnutím a rozkladová komise tehdejšího ministra Milana Chovance rozhodla o jejich nicotnosti. Dva různé senáty Městského soudu v Praze se v letošním roce shodly ve svých verdiktech a zrušily rozhodnutí o











