
Dopravní podnik Mladá Boleslav uspořádal den otevřených dveří
Dopravní podnik Mladá Boleslav v sobotu 8. září uspořádal den otevřených dveří. Přímo na ploše před budovou dopravního podniku se lidé mohli seznámit se současnou a historickou autobusovou technikou i s fungováním městské hromadné dopravy v Mladé Boleslavi. Připravena byla výstava současného vozového parku, návštěvníci se v rámci prohlídek autobusů mohli podívat i na technické detaily, které jsou cestujícímu při běžném provozu skryty. Velký zájem byl o okružní jízdy historickým autobusem Škoda RO z roku 1947, který v pravidelných intervalech objížděl Mladou Boleslav. Tento autobus byl vyvinut během druhé světové války podnikem Škoda AZ (Automobilové závody) Mladá Boleslav. Po











