
Přehlídku kroměřížských sportovních oddílů si nenechalo ujít zhruba 500 dětí
Přehlídku sportovních klubů a tělovýchovných jednot působících na území města Kroměříže si v sobotu na Velkém náměstí nenechalo ujít zhruba 500 dětí. Program pro ně připravili členové patnácti klubů, kteří předvedli ukázky své činnosti a snažili se také do svých řad přilákat nové adepty. Akci pořádala radnice. „Děti se mohly seznámit s rozmanitými druhy sportů od fotbalu, lyžování, florbalu, orientačního běhu, tenisu až po bojové sport, taneční skupiny a mažoretky,“ popsal vedoucí radničního odboru školství, mládeže a tělovýchovy Jiří Pánek. Akce se zúčastnil Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, Taneční klub Gradace Kroměříž, Klub sportovního lyžování BTL Kroměříž, SK Hanácká











