
Chceme opět hrát play-off, zaznělo na tiskové konferenci mladoboleslavských hokejistů
V úterý dopoledne se v michalovickém hotelu Sand Martin odehrála tradiční předsezónní tisková konference. Manažeři a činovníci klubu představili své hlavní vize na nadcházející sezónu. „Chceme hrát klidný střed tabulky a vytvořit si dobrou pozici do play off,“ řekl mimo jiné sportovní manažer Jaromír Látal. Generální manažer Jan Tůma také oznámil, že ve středu klub spustí zcela nový, responsivní web. Manažeři klubu se nejprve ohlédli za již uplynulou sezónou. Poslední dvě zhodnotili jako neúspěšné a do té nadcházející mají mnohem vyšší cíle. Jak sportovní manažer, tak i hlavní trenér si pochvalovali podmínky, které od vedení klubu mají. „Jaké jsme











