Hokejoví junioři Kutné Hory zahájili start do soutěže těsnou porážkou

Neděle 9.9.2018 SK Sršni Kutná Hora – HC Poděbrady 1:2 (1:2,0:0,0:0)

Juinorka otevřela v neděli na domácím ledě svou účast v letošní krajské lize juniorů zápasem proti celku HC Poděbrady.Vzhledem k výsledku v přípravě, kdy jsme ve velmi těžkých podmínkách (po třech trénincích na ledě, třetí zápas ve třech dnech a pro poruchu rolby bez přestávky a úpravy ledu) podlehli Poděbradům 6:2, bylo jasné, že domácí celek nečeká lehké utkáni. To se v úvodu zápasu potvrdilo. Hosté šli na začátku první třetiny do vedení po naší chybě při bránění a naši hráči se nemohli dostat do tempa, většina z nich hrála „zakřiknutě“. Z tohoto stavu jsme se mohli brzy dostat, protože Ondra Plíhal vstřelil vyrovnávací branku, kterou však rozhodčí neuznali… Tato situace nás naštěstí nezlomila a nakonec jsme se vyrovnání přece jenom dočkali, Ondra Plíhal uvolnil Petra Koubského, který pěknou střelou srovnal skóre. Nerozhodný stav se nám ale do konce třetiny udržet nepodařilo, znovu jsme chybovali při bránění a soupeř zvýšil na 1:2.

Trenér Bednář o přestávce nespustil „bouřku“ (ne že by to neuměl:)), ale znovu zopakoval chyby, kterých jsme se dopustili a připomněl hráčům, v jakých prostorech se mají pohybovat. Z našich hráčů snad spadla úvodní nervozita, ti mladší si již trochu přivykli na trochu jiný hokej a poslední dvě třetiny se hrál vyrovnaný zápas. Hosté sice měli několik možností vstřelit branku, ale naše obrana spolu s brankařem Tomášem Pekařem v bráně již žádný gól nepřipustila. V závěru zápasu ve snaze o vyrovnání stáhl trenér hru pouza na dvě pětky, ale ani to a ani závěrečná hra bez brankaře nám body nepřinesla.

Body se nám sice získat nepodařilo, nicméně vidět po prohraném zápase trenéra uznale pokyvovat hlavou, taky vůbec není k zahození… Věřím, že se kluci přesvědčili, že hrát se dá s každým a že rozhodně mají na čem stavět v dalších zápasech.

Branky Sršňů: Koubský (Plíhal)

Sestava: Pekař (Wagenknecht) – Kopecký, Brich, Hnilička, Link, Kubelka – Macháček, Plíhal, Bartoš – Koubský, Kadleček, Fišar – Hobza, Hladík, Zíka

Trenér: Stanislav Bednář

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak