
Nové veřejné toalety u znojemského nádraží jsou v provozu zdarma
U bývalého autobusového nádraží město zprovoznilo veřejné toalety, které byly roky zavřené. Poté, co se během července udělaly nejnutnější opravy, se toalety k 1. srpnu otevřely. Jsou zdarma a spadají pod Správu nemovitostí města Znojma. „Mám radost, že si ze seznamu úkolů mohu odškrtnout jeden další splněný. Vím, že se často diskutuje o stavu bývalého autobusového nádraží a o nepořádku kolem něj. Zavřené toalety v souvislosti s nedalekým prodejním stánkem, u kterého se schází kdekdo, tomu rozhodně nenapomáhaly. Proto jsme se rozhodli toalety zprovoznit,“ vysvětluje starosta Znojma Jan Grois. „Není to ale jediná věc, kterou bych chtěl vyřešit. Pozemky











