
Vlašim žije výročím republiky
100 let republiky ve Vlašimi oslaví opravdu mimořádně. Do města přijede zážitkový park s podtitulem Zažijte to znovu. Odstartoval v pátek 7. září v Hodoníně, rodném městě T.G. Masaryka a staví se po celé ČR. Návštěvníci zažijí dobovou školu a výuku, kavárnu s pochoutkami prvního prezidenta, spatří i staré veterány nebo bankovky anebo se pomocí virtuální reality přenesou na místa, kde naše republika vznikla. Na podiu budou hrát hity první republiky. Program: 15:00 – 15:10 zahájení akce 15:10 – 15:25 vystoupení ZUŠ Vlašim pod vedením Zdeňka Kopeckého 15:40 – 16:10 vystoupení Kateřiny Ševidové, hudební doprovod Zdeněk Kopecký 16:30 –











