
Příměstský les v Bažantnici se změní v odpočinkovou zónu
Obyvatelé žijící v městské části Bažantnice se brzy dočkají přeměny místní zalesněné části Dúbrava na lesopark, který nabídne možnosti odpočinku, volnočasových a sportovních aktivit, ale i poznání pro návštěvníky všech věkových kategorií. Cílem společného projektu města a Moravských naftových dolů Hodonín (MND) je vytvoření veřejného prostoru pro setkávání lidí a pro aktivní trávení volného času v přirozeném prostředí obklopeném přírodou. S myšlenkou vytvoření moderního otevřeného komunitního prostoru přišli sportovci z areálu Červené domky,“ přiblížil nedávno prvopočátky záměru Pavel Kotásek, ředitel úseku interních služeb MND. Tyto záměry a spolupráci vítá i místostarosta města Ladislav Ambrozek, do jehož gesce patří městská











