Search
Close this search box.

Zvrhlý onanista se ukájel při cestě tramvají. Poznáváte ho?

Kriminalisté šestého oddělení prvního policejního obvodu prošetřují událost, ke které došlo jedenáctého září dopoledne. V rámci dosavadního prošetřování kriminalisté zjistili, že toho dne, mezi osmou ráno až půl jednou odpoledne cestoval tramvajemi na lince 22, mezi zastávkami Břevnov a Malá strana, neznámý muž.

V tomto časovém úseku měl tento neznámý minimálně ve třech dosud zjištěných případech, ihned po rozjedu tramvaje, obnažit svůj úd a před cestujícími ženami začít masturbovat. Posléze z tramvaje vystoupil jako by nic a počkal si na další spoj.

Kriminalisté shora popsané jednání prošetřují pro podezření z trestného činu výtržnictví, kdy hledanému v případě vypátrání a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Nicméně dotyčného se zatím vypátrat nepodařilo, proto se nyní obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost.

Pokud muže na fotce poznáváte, znáte jeho totožnost, nebo místo jeho pobytu či pohybu, předejte policistům prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Stejnou cestou se mohou přihlásit další lidé, kteří mají za poslední dobu stejnou, nebo obdobnou zkušenost.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient