Zvrhlík znásilňoval mladou dívku patnáct minut. Policie žádá veřejnost o pomoc

Na tu chvíli bude mladá dívka navždy vzpomínat, avšak čas už nevrátí. V srpnu, když se kolem páté hodiny ranní vracela z jednoho tanečního klubu na Václavském náměstí, se žena nechala přemluvit neznámým mužem, že jí doprovodí k hotelu, kde byla ubytovaná, aby si nemusela brát taxíka.
Jenže když došli k podchodu v sadech u Národního muzea, muž se na ní vrhl. „Muž ji z ničeho nic v příšeří parkového křoví otočil zády k sobě, vyhrnul jí sukni a po dlouhých patnáct minut dívku znásilňoval. A to i přesto, že mu dívka opakovaně říkala, že něco takového nechce a ať toho nechá. Strach jí v danou chvíli nedovolil bránit se více,“ popsal mluvčí policie Tomáš Hulan.
Neznámý muž nechal dívku na pokoji až ve chvíli, kdy ho přerušili svědci. Poté utekl.

Nechutný případ se stal už v srpnu, přesto policie zatím nebyla schopna násilníka zadržet, i když měla jeho záběry z kamerového systému. A proto prosí veřejnost o pomoc při jeho pátrání. „Pokud dotyčného na záběrech bezpečnostní kamery poznáváte, znáte jeho totožnost, nebo jeho místo pobytu či pohybu, předejte nám, prosím, tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ požádal Hulan.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!