Zvrhlík znásilňoval mladou dívku patnáct minut. Policie žádá veřejnost o pomoc

(Aktualizováno před )

Na tu chvíli bude mladá dívka navždy vzpomínat, avšak čas už nevrátí. V srpnu, když se kolem páté hodiny ranní vracela z jednoho tanečního klubu na Václavském náměstí, se žena nechala přemluvit neznámým mužem, že jí doprovodí k hotelu, kde byla ubytovaná, aby si nemusela brát taxíka.
Jenže když došli k podchodu v sadech u Národního muzea, muž se na ní vrhl. „Muž ji z ničeho nic v příšeří parkového křoví otočil zády k sobě, vyhrnul jí sukni a po dlouhých patnáct minut dívku znásilňoval. A to i přesto, že mu dívka opakovaně říkala, že něco takového nechce a ať toho nechá. Strach jí v danou chvíli nedovolil bránit se více,“ popsal mluvčí policie Tomáš Hulan.
Neznámý muž nechal dívku na pokoji až ve chvíli, kdy ho přerušili svědci. Poté utekl.

Nechutný případ se stal už v srpnu, přesto policie zatím nebyla schopna násilníka zadržet, i když měla jeho záběry z kamerového systému. A proto prosí veřejnost o pomoc při jeho pátrání. “Pokud dotyčného na záběrech bezpečnostní kamery poznáváte, znáte jeho totožnost, nebo jeho místo pobytu či pohybu, předejte nám, prosím, tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ požádal Hulan.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz