Znojemští hasiči zorganizovali v pátek charitativní divadelní představení

Výtěžek získaný zakoupením vstupenek na představení ochotníků z Divadelního studia Martiny Výhodové poputuje Nadaci policistů a hasičů – vzájemná pomoc v tísni.

Nadace je zřízena s cílem pomoci zlepšit životní podmínky dětem policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby, nebo v přímé souvislosti s ní a policistům a hasičům těžce tělesně postiženým následkem zranění utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby.

Ředitel Územního odboru Znojmo HZS Jihomoravského kraje plk. Radek Chromý ocenil zájem návštěvníků: „Jsem rád, že se vše podařilo. Na nadaci jsme vybrali částku 51600 korun.“

Od roku 2018 pomáhá nadace policistům a hasičům, případně jejich rodinám k překlenutí nepředpokládané tíživé životní situace, vzniklé ze zdravotních, či sociálních příčin nebo v důsledku živelné katastrofy. Celé společenství Nadace policistů a hasičů čítá téměř 300 osob.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient