Znojemská generálka před startem sezony skončila výhrou

Poslední přípravný duel před startem F:NL odehráli znojemští na domácím stadionu a výsledek je velmi příjemný.

Soupeř, který skončil v minulé sezoně na 10. místě MSFL, se hned od začátku chtěl ukázat, ale centry nenašly v 1.minutě své cíle. Naopak hned ve 2. minutě se domácí tým dostal do rychlého protiútoku, leč zakončení Honzovi Šulcovi trvalo déle, než by si všichni přáli a míč se mu nepodařilo trefit správně. Hned o minutu později si v dalším protiútoku do vápna skvěle naběhl Matúš Lacko a otevřel skóre – 1:0. Hned v 5. minutě po spolupráci Kuby Teplého a Davida Štrombacha zahrávali domácí rohový kop a při něm se hlavičkou prosadil Michal Ordoš k pravé tyčce – 2:0. Po 10 minutách zápasu už to mohlo být 3:0, ale po centru Ordoše nastřelili znojemští jen břevno! Ve 21. minutě se blýskl svým zákrokem i hostující gólman, který zneškodnil technickou střelu Honzy Šulce, ke které se dostal po přihrávce Cheredy. Ve 34. minutě už to ale 3:0 bylo. Přímo po rohu sice tentokrát nepadla, ale krátce nato se opět prosadil hlavičkou Michal Ordoš tentokrát k levé tyčce! Ve 40. minutě po spolupráci Davida Štrombacha a Matúše Lacka zakončoval ten druhý, ale ne dostatečně důrazně. Ani hosté se nechtěli nechat v prvním poločase zahanbit a ještě do přestávky mohli skórovat po trmě-vrmě ve vápně domácích.

První větší šanci ve druhé půli měl David Helísek v 61. minutě. Naběhl si do vápna, ale jeho šance skončila na hostujícím brankáři. O dvě minuty později se z útoku hostů zrodil protiútok domácích, při kterém vysunul Michal Ordoš Honzu Šulce a jelikož byl tento ve vápně faulován, následovala penalta. K ní se postavil Michal Ordoš a tentokrát střelou doprostřed završil svůj hattrick. V 69. minutě se krátce po sobě mohli prosadit i dva další znojemští noví hráči Kathon St.Hillairy a Pentecost Obiechina, ale stav se nezměnil. V 78. minutě se rodila další příležitost po ose Lacko, Beganović, Obiechina se zakončením St.Hillairyho, ale ani v tu dobu se skóre nezměnilo. Alespoň poslední slovo chtěli mít hosté, ale Chwaszcz a Michalec se neprosadili ani v největší příležitosti hostů.

Generálka na F:NL tak skončila úspěšně.

1.SC Znojmo FK – ČSK Uherský Brod 4:0

Branky: 3.Lacko, 5., 34. a 64. (pen.) Ordoš.
1.SC Znojmo FK: Buček – Helísek (65.Hlůže), Malár, Cheredea (65.Avdić), Cihlář, Lacko, Dramé, Štrombach (65.St.Hillary), Šulc, Ordoš (65.Obiechina), Teplý (46.Beganović)
Náhradníci: Veselý, Krčík.
ČSK Uherský Brod: Dostál – Malenovský (58.Pochylý), David Marek, Chwaszcz, David Richard, Holík, Kovář, Mančík, Kúdela, Hruboš (71.Michalec), Vrága.

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je