Search
Close this search box.

Zlodějka strhávala ženám z krku řetízky

Z přečinu krádeže byla obviněna 27letá žena a její o čtyři roky starší přítel. Spolupachatelé jsou podezřelí, že v pondělí ráno v Teplicích na Angeru žena strhla z krku poškozené dva zlaté řetízky, o chvíli později ji zadrželi strážníci městské policie a našli i ukradené řetízky, které odhodila do křoví, zadržen byl i její spolupachatel. Během vyšetřování se ukázalo, že se v minulosti dopustili nejméně dalších dvou podobných krádeží.

Minulý týden poblíž Kauflandu strhla žena z krku řetízky seniorce, které způsobila škodu patnáct tisíc korun, zlato skončilo v zastavárně. V polovině července přistoupili v centu Teplic zezadu k poškozené ženě, které podezřelá strhla z krku dva řetízky, které pak prodali na ulici. Oběma obviněným, kteří jsou vyšetřováni na svobodě, hrozí vzhledem k tomu, že jsou v podmínce za předchozí majetkovou trestnou činnost, až tříleté vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient