Zlodějka strhávala ženám z krku řetízky

Z přečinu krádeže byla obviněna 27letá žena a její o čtyři roky starší přítel. Spolupachatelé jsou podezřelí, že v pondělí ráno v Teplicích na Angeru žena strhla z krku poškozené dva zlaté řetízky, o chvíli později ji zadrželi strážníci městské policie a našli i ukradené řetízky, které odhodila do křoví, zadržen byl i její spolupachatel. Během vyšetřování se ukázalo, že se v minulosti dopustili nejméně dalších dvou podobných krádeží.

Minulý týden poblíž Kauflandu strhla žena z krku řetízky seniorce, které způsobila škodu patnáct tisíc korun, zlato skončilo v zastavárně. V polovině července přistoupili v centu Teplic zezadu k poškozené ženě, které podezřelá strhla z krku dva řetízky, které pak prodali na ulici. Oběma obviněným, kteří jsou vyšetřováni na svobodě, hrozí vzhledem k tomu, že jsou v podmínce za předchozí majetkovou trestnou činnost, až tříleté vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak