Zloději se zalíbila čtečka čipů na zdi paneláku

Chomutovští policisté prověřují jednání muže ve věku 57 let z okresního města. Minulý týden odcizil ze zdi panelového domu v ulici 17. listopadu čtečku přístupových čipů, která byla umístěna u vstupních dveří. Společenství vlastníků jednotek tak vznikla škoda za necelé dva tisíce korun. Následné vyšetřování prokázalo, že muž stál před chomutovským soudem již v loňském roce, kde vyfasoval podmínku. Vyšetřování nadále pokračuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak